Lubbeek - U16 jongens - Beachcommissie Vlaams-Brabant -> geannuleerd
Op aandringen van verschillende ouders wordt dit toernooi laattijdig toegevoegd. Het is echter onmogelijk om nu nog veel randfaciliteiten te verzorgen: er zal dan ook geen drank of eten verkocht worden, er zullen ook geen tafels en stoelen ter beschikking gesteld kunnen worden. Maar we zorgen wel, zoals steeds, voor een degelijk beachvolleybaltoernooi.
Het toernooi start na de middag.
Wedstrijden
Tijd | Nr | Poule | Veld | Ploeg 1 | Ploeg 2 | Set1 | Set2 | Set3 | Uitslag | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poule wedstrijden (2 winnende setS- 2 punten verschil) | ||||||||||
13:30 | 1 | A | 1 | Muraca La Vie - Muraca Jolie (S1) | Standaert Axelle - Blocquiaux Sara (S4) | 21-12 | 21-15 | 2-0 | ||
13:30 | 2 | A | 2 | Henckens Lenne - Breemans Imke (S5) | Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S8) | 17-21 | 22-20 | 11-15 | 1-2 | |
14:15 | 3 | A | 1 | Standaert Axelle - Blocquiaux Sara (S4) | Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S8) | 21-14 | 21-14 | 2-0 | ||
14:15 | 4 | A | 2 | Muraca La Vie - Muraca Jolie (S1) | Henckens Lenne - Breemans Imke (S5) | 21-6 | 21-10 | 2-0 | ||
15:00 | 5 | A | 1 | Standaert Axelle - Blocquiaux Sara (S4) | Henckens Lenne - Breemans Imke (S5) | 21-12 | 21-12 | 2-0 | ||
15:00 | 6 | A | 2 | Muraca La Vie - Muraca Jolie (S1) | Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (S8) | 21-16 | 21-13 | 2-0 | ||
13:30 | 7 | B | 3 | Soons Jitske - Jans Noor (S2) | Dams Fien - Schaekers Hanne (S3) | 16-21 | 18-21 | 0-2 | ||
13:30 | 8 | B | 4 | Leyssens Zoë - Bellens Jana (S6) | Baeten Lien - Hubrechts Anna (S7) | 21-6 | 21-8 | 2-0 | ||
14:15 | 9 | B | 3 | Dams Fien - Schaekers Hanne (S3) | Baeten Lien - Hubrechts Anna (S7) | 21-15 | 21-16 | 2-0 | ||
14:15 | 10 | B | 4 | Soons Jitske - Jans Noor (S2) | Leyssens Zoë - Bellens Jana (S6) | 21-15 | 21-14 | 2-0 | ||
15:00 | 11 | B | 3 | Dams Fien - Schaekers Hanne (S3) | Leyssens Zoë - Bellens Jana (S6) | 21-5 | 21-10 | 2-0 | ||
15:00 | 12 | B | 4 | Soons Jitske - Jans Noor (S2) | Baeten Lien - Hubrechts Anna (S7) | 21-19 | 21-9 | 2-0 | ||
Kruisfinale (2 winnende sets - 2 punten verschil) | ||||||||||
15:45 | 13 | / | 1 | Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (3A) | Baeten Lien - Hubrechts Anna (4B) | 21-17 | 21-11 | 2-0 | ||
15:45 | 14 | / | 2 | Henckens Lenne - Breemans Imke (4A) | Leyssens Zoë - Bellens Jana (3B) | 5-21 | 9-21 | 0-2 | ||
15:45 | 15 | / | 3 | Muraca La Vie - Muraca Jolie (1A) | Soons Jitske - Jans Noor (2B) | 21-17 | 21-17 | 2-0 | ||
15:45 | 16 | / | 4 | Standaert Axelle - Blocquiaux Sara (2A) | Dams Fien - Schaekers Hanne (1B) | 9-21 | 14-21 | 0-2 | ||
Plaats 5-6 (2 winnende sets - 2 punten verschil) | ||||||||||
16:30 | 17 | / | 1 | Bierinckx Kato - Bierinckx Marie (W13) | Leyssens Zoë - Bellens Jana (W14) | 21-15 | 21-11 | 2-0 | ||
Plaats 7-8 (2 winnende sets - 2 punten verschil) | ||||||||||
16:30 | 18 | / | 2 | Baeten Lien - Hubrechts Anna (L13) | Henckens Lenne - Breemans Imke (L14) | 21-18 | 15-21 | 11-15 | 1-2 | |
Plaats 1-2 (2 winnende sets - 2 punten verschil) | ||||||||||
16:30 | 19 | / | 1 | Muraca La Vie - Muraca Jolie (W15) | Dams Fien - Schaekers Hanne (W16) | 12-21 | 17-21 | 0-2 | ||
Plaats 3-4 (2 winnende sets - 2 punten verschil) | ||||||||||
16:30 | 20 | / | 2 | Soons Jitske - Jans Noor (L15) | Standaert Axelle - Blocquiaux Sara (L16) | 21-17 | 17-21 | 14-16 | 1-2 |